Moderator: Proteus
Ne ni tale. Enkrat sem že iskal tole, pa nisem bil uspešen. Smrdljivka je domače ime. Cveti pa meseca maja, nekako skupaj z tulipani. Naredi eno pokončno steblo zgoraj je nekaj listov malo nižje pa cvet.airwolf je napisal/-a:Verjetno je tale.
Žametnica ali Tagetes.
VolkD je napisal/-a:Mi smo dolga leta imeli v vrtu eno rožo. Poznamo jo pod imenom smrdljivka. No meni ne smrdi, voluhar ima drugačno mnenje.
Ne vem pa kako se uradno ta roža imenuje.
Saso je napisal/-a:Ni najbolj humano, ampak saj voluhar ni človek in dela škodo.
Dve pištoli za voliharje ena na vstopno in ena na izstopno luknjo pa poč... pa ga ni več.
Vsako leto jih je kar nekaj, voluharjev in krtov na tak nači šlo v RIP.

Sigi je napisal/-a:.. Nismo pa prižigali na koncu, ker...


airwolf je napisal/-a:Jaz nanj spustim mačko.
Sicer plačam z nekoliko razritim vrtom (običajno ga najde in izkoplje nekje med solato), ampak se izplača.
Ker pogleda na rejenega voluharja, ki ti ga odloži na predpražnik je neprekosljiv.
...
kobranka je napisal/-a:Kaj pa pričakuješ od mreže? Ravno prave luknje da voluhar ne more skozi njih, čim debelejšo žico in trajnost tudi v zemlji?
Vrni se na Zelena elektronika - pametno vrtičkarstvo
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost