Avtomobili, motorji, pa še kaj drugega, ki se giblje, bi bilo povsem nebogljeno brez vsaj elektronike. Tu torej spadajo ideje, popravila in predstavitve s tega področja
Moj celoten projekt z shemo, plato, gerberji, BOM je priložen. SW je malo druga zgodba sem se kar hecal, da sem ga našel in laufa na WIN XP. Ampak z malo prošenj je zalaufal na win 11.
Izgleda, da na začetku vedno pošlje v 1200 baudih, ker je vseeno kako nastavim baudrate, vedno pride tale signal, na katerega pa zapi ne odgovori. To je na uporu R7, preizkusil sem 2 različna vmesnika usb2ttl...