Danes mi je v "domacem" laptopu zaradi napihnjenosti celic (ki sicer se kapaciteto drzijo dobro uro, kar je za domaci komp za gledati filme in risanke povsem ok

) porinilo sledilno ploscico ven do te mere, da se ni vec dalo klikati ... Sem odprl, spihal, narocil pri kitajcu baterijo in ... Gledal tisti baloncek ... Zeni sem pajsnil sivanko in nekje pri vogalu naredil majhno luknjico v zunanji ovoj. Stisnem in voham (v varnem okolju inox pomivalnega korita

)in celica se lepo splosci. Koscek selotejpa cez luknjo - pa upam, da bo ok za par tednov, ko dobim posto z novo baterijo ...
... lahko pa se tudi motim ...