Spovednica ...

Zaenkrat bomo tu dali več ali manj vse. Ko se bo vsebina širila bomo podforume dodajali.

Spovednica ...

OdgovorNapisal/-a mucek » 31 Maj 2026, 22:21

Danes mi je v "domacem" laptopu zaradi napihnjenosti celic (ki sicer se kapaciteto drzijo dobro uro, kar je za domaci komp za gledati filme in risanke povsem ok ;) ) porinilo sledilno ploscico ven do te mere, da se ni vec dalo klikati ... Sem odprl, spihal, narocil pri kitajcu baterijo in ... Gledal tisti baloncek ... Zeni sem pajsnil sivanko in nekje pri vogalu naredil majhno luknjico v zunanji ovoj. Stisnem in voham (v varnem okolju inox pomivalnega korita :D )in celica se lepo splosci. Koscek selotejpa cez luknjo - pa upam, da bo ok za par tednov, ko dobim posto z novo baterijo ...
... lahko pa se tudi motim ...
Uporabniški avatar
mucek
 
Prispevkov: 3157
Pridružen: 18 Jan 2015, 21:20
Kraj: Ljubljana
Zahvalil se je: 112 krat
Prejel zahvalo: 1345 krat
Uporabnika povabil: s54mtb
Število neizkoriščenih povabil: 255

Re: Spovednica ...

OdgovorNapisal/-a RaInfFiMa » 31 Maj 2026, 23:43

Na šoli jih imamo kar nekaj s privzdignjeno ploščico in miško poleg, ker je ploščica neuporabna.
Mdr 6, 12
Uporabniški avatar
RaInfFiMa
 
Prispevkov: 836
Pridružen: 26 Jan 2015, 13:19
Kraj: Sv. Marija na hribu (nad Koprom)
Zahvalil se je: 501 krat
Prejel zahvalo: 179 krat
Uporabnika povabil: forest70
Število neizkoriščenih povabil: 34


Vrni se na Elektronika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost