Reklamiranje

Vse kar morate vedeti o forumu

Ste dobili reklamo na ZS

Da
6
14%
Ne
36
86%

Skupaj glasov : 42

Reklamiranje

OdgovorNapisal/-a VolkD » 12 Avg 2017, 22:06

Pravila foruma je napisal/-a:° Kaj naredite doma, ko dobite poln nabiralnik reklam, kaj naredite, ko dobite na elektronski naslov kup solate? Po moje vas sreča mine. Mene prav gotovo. Torej prijatelji lepo, lepo prosim, da se kot povabljen gost ne spremenite v trgovskega potnika. Če bom v tem virtualnem prostoru želel reklamo, si jo bom prav gotovo znal zagotoviti sam.
Živimo v svetu, kjer je težko narediti karkoli, brez da se oglašujemo. Vem da je tako, a moji virtualni prostori niso namenjeni trženju za tretje osebe. Če se bo tu pojavila reklama, se bo pojavila zato, da boste od tega imeli nekaj malega vi vsi. Torej zato, da bomo plačali električno energijo, kupili nov disk, dodali kakšen ram modul ... Mogoče celo zato, da bo malo poplačan trud tistih, ki mi pomagajo pri virtualizaciji mojega doma.

Bodimo prijatelji!
Ob naslednjem obvestilu o reklamiranju na ZS se bo naše prijateljstvo razdrlo.

Tako je bilo sporočilo uporabniku, ki je preko zasebnih sporočil trosil članom reklame za svojo dejavnost. Dobil sem 4 pritožbe, verjamem, da je bilo reklam še več.
Ker bi rad ugotovil obseg, bi bil vesel, če se tisti, ki ste reklamo dobili oglasite z DA. Ostalo lahko kliknete na NE, ni pa nujno.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

Kraj: Kačiče (Divača)
Zahvalil se je: 6708 krat
Prejel zahvalo: 4225 krat
Uporabnika povabil: Vrtni palček
Število neizkoriščenih povabil: 254

Re: Reklamiranje

OdgovorNapisal/-a mitkum » 13 Avg 2017, 22:27

Jaz sem dobil ZS, ki je sledil iz te teme. Po moje smo ga dobili vsi, ki smo tam napisali, da ponujamo usluge 3D printanja. Mene osebno je reklama na ZS zmotila!
mitkum

Kraj: Logatec/Kalce
Zahvalil se je: 63 krat
Prejel zahvalo: 114 krat
Uporabnika povabil: VolkD
Število neizkoriščenih povabil: 15

Vrni se na O forumu

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost