Nov uporabnik se predstavi

Re: Nov uporabnik se predstavi

OdgovorNapisal/-a VolkD » 12 Okt 2020, 14:54

mrbungle je napisal/-a:Živjo,

jaz sem Dušan, sem inženir gradbeništva ter frontend developer. Zaradi menjave strokovnega področja ter potrebnih izkušenj, iščem službo v frontend developmentu (HTML, CSS, JS, React). Zaenkrat jih nimam, vendar will is here, brainpower pa tudi :D
Fun factz: igram 4 glasbene inštrumente, govorim 4 jezike and I kinda look like Eurospin version of Kratos from God Of War :D
Dobrodošel!
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

Kraj: Kačiče (Divača)
Zahvalil se je: 9916 krat
Prejel zahvalo: 5515 krat
Uporabnika povabil: Vrtni palček
Število neizkoriščenih povabil: 158

OdgovorNapisal/-a okrim » 24 Okt 2020, 18:42

Pozdravljeni, sem po poklicu elektrotehnik v pokoju, sem radioamater S52EM, delal sem večina na UKV in SHV in ATV pa si tudi napravil nekaj radioamaterske opreme sedaj sem neaktiven.
Sedaj se več ukvarjam z fotografijo narave slike objavljam na http://galerija.foto-narava.com/index.php?cat=0 pod nikom okrim.

Mirko
okrim

Kraj: Koper
Zahvalil se je: 1 krat
Prejel zahvalo: 7 krat
Uporabnika povabil: VolkD
Število neizkoriščenih povabil: 3

OdgovorNapisal/-a VolkD » 24 Okt 2020, 18:55

okrim je napisal/-a:Pozdravljeni, sem po poklicu elektrotehnik v pokoju, sem radioamater S52EM, delal sem večina na UKV in SHV in ATV pa si tudi napravil nekaj radioamaterske opreme sedaj sem neaktiven.
Sedaj se več ukvarjam z fotografijo narave slike objavljam na http://galerija.foto-narava.com/index.php?cat=0 pod nikom okrim.

Mirko
Mirko, dobrodošel!
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

Kraj: Kačiče (Divača)
Zahvalil se je: 9916 krat
Prejel zahvalo: 5515 krat
Uporabnika povabil: Vrtni palček
Število neizkoriščenih povabil: 158

Prejšnja

Vrni se na Nov uporabnik se predstavi

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov