Kateri telefon izbrati z dobrim fotoaparatom ????

Popravila, zamenjave, napajalniki, SIM kartice,...

Kateri telefon izbrati z dobrim fotoaparatom ????

OdgovorNapisal/-a luccabrassi » 17 Okt 2020, 10:13

Zgleda da moj lenovo gre k hudiču in bom rabil nov telefon ( zaradi odličnega fotoaparata mu bom vseeno poskusil menjat baterijo )

kateri budget telefon do 500€ ima dober fotoaparat - preizkušeno ne testi iz neta

Zelo všeč mi je samsung A51 /A71 ampak nist a preveč dobra v slikah imata pa solidne posodobitve in solidno delata ( žena, hči )
Moments Before Detonation .............TT
Uporabniški avatar
luccabrassi

Kraj: KOČEVJE
Zahvalil se je: 229 krat
Prejel zahvalo: 231 krat
Uporabnika povabil: VolkD
Število neizkoriščenih povabil: 116

Re: Kateri telefon izbrati z dobrim fotoaparatom ????

OdgovorNapisal/-a cero » 17 Okt 2020, 10:16

p30pro
cero

Kraj: Vipava
Zahvalil se je: 233 krat
Prejel zahvalo: 470 krat
Uporabnika povabil: forest70
Število neizkoriščenih povabil: 48

OdgovorNapisal/-a VolkD » 17 Okt 2020, 10:19

Jaz sem z P40 lite Huawei kar se tiče fotoaparata zelo zelo zadovoljen.
Kljub Trumpu se za ta telefon da dobiti veliko večino programov. To kar (še) povzroča težave so programi, ki so namenjeni ozkim strokovnim nišam. A se da tudi preko tega, le malo več ukvarjanja je.

Jaz sem primerjal A51 in P40 lite fotografije in P40 lite premočno zmaga.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

Kraj: Kačiče (Divača)
Zahvalil se je: 9914 krat
Prejel zahvalo: 5515 krat
Uporabnika povabil: Vrtni palček
Število neizkoriščenih povabil: 158

OdgovorNapisal/-a Protoncek » 17 Okt 2020, 10:45

Dober si, Darko. Imaš konkretne težave s Huawei-em, pa ga kljub temu še vedno reklamiraš... kapo dol... zvestoba do groba :_bow :_bow

k temi: mislim, da katerikoli telefon v rangu 500€ dela dobre slike. Razlike so minimalne.
Uporabniški avatar
Protoncek

Kraj: Mengeš
Zahvalil se je: 446 krat
Prejel zahvalo: 528 krat
Število neizkoriščenih povabil: 109

OdgovorNapisal/-a MadMax » 17 Okt 2020, 11:13

VolkD je napisal/-a:Jaz sem primerjal A51 in P40 lite fotografije in P40 lite premočno zmaga.
Bi rekel da ni korektno primerjat različne razrede med sabo,
Je P mnogo bližje S-u kakor primerjanemu A-ju...

Drugače pa Huawei ni ravno sam kriv za "težave" s programi, poleg tega jih bolj aktivno rešuje kot bi to delala konkurenca, pomoje...
Zadnjič spremenil MadMax, dne 17 Okt 2020, 11:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.
MadMax

Kraj: Črnomelj
Zahvalil se je: 436 krat
Prejel zahvalo: 502 krat
Število neizkoriščenih povabil: 255

OdgovorNapisal/-a reber » 17 Okt 2020, 11:15

Tudi jaz bi moral menjat telefon, čeprav ga za namene telefoniranja sploh ne rabim. Imam Samsung Galaxy S4 in je za moje potrebe več kot dovolj, žal od menjave banke z N26 to ne velja več. S4 ima android 5 in aplikacija N26 ne dela, se ne da namestiti. Trenutno to rešujem z Blue Stacks wirtual machine na računalniku in gre. Sama registracija ni šla zaradi kamere, to sem naredil s sinovim telefonom Huawei P20 Lite, on ga zelo hvali. Jaz zaenkrat N26 brez težav uporabljam samo z računalnikom, občasno tudi z avtentikacijo preko SMS.

Tudi žena bo menjala banko, ampak ona se na računalniku ne bo matrala in rabi telefon, ki bo primeren. Ima S4 kot jaz, le da je pri njenem baterija že slaba in rabi nekaj... novo baterijo, oziroma novejši telefon.

Na oglasnikih sem gledal Samsung telefone, J in A odpade, v izbor vzamem samo S, konkretno sem gledal od S7 naprej, recimo S8 se že dobi za dokaj ugodno ceno. Sin je predlagal Huawei P30 Lite, je nekje v enakem rangu po ceni oziroma še cenejši in je manj star, novega se dobi že pod 200eur. Sin pravi, da je S8 že preveč zastarel...
Žena rabi telefon, ki dobro dela, verjetno mora biti nekoliko bolj zmogljiv. Sedaj ko imava oba S4 ima probleme samo ona, saj dela, ampak ona ima gor našarjeno vse sorte šaro, aplikacije, polno slik, ogromno teh smeti je iz raznih mesengerjev, Viber, FB, ... :_seeingstars nič čudnega da včasih malo zašteka, jaz pa teh težav nimam, ker imam gor samo tisto kar resnično rabim.

Kakšni predlogi? Cenovni rang vsekakor daleč pod 500eur, nekje do polovice tega je maksimum.

Ironično je, da bom z menjavo banke prihranil, hkrati pa imel dodatne stroške zaradi "usranega" telefona, tolažim se lahko s tem, da bom telefon kupil s prihrankom (nekaj let).
Sporočila sprejemam na e-mail objavljen na www.reber.si
Uporabniški avatar
reber

Kraj: Bled
Zahvalil se je: 87 krat
Prejel zahvalo: 412 krat
Uporabnika povabil: s54mtb
Število neizkoriščenih povabil: 255

OdgovorNapisal/-a kobraN » 17 Okt 2020, 11:16

Sam sem pred časom kupil Samsung s9 plus. mislim da kaj boljšega od njega v tem rangu težko dobiš-mislim na fotografije. Tudi ostalo je za ***** zvezdic.

sem v tej trgovini kupil z garancijo še 18 m, rabljenega. Dal sem 400 e, ta v linku je sicer že skoraj brez garancije vendar je še kar sprejemljiva cena.
https://mobitrgovina.com/izdelek/samsun ... -dual-sim/

Tudi S10 je ok.
https://mobitrgovina.com/izdelek/samsun ... sim-white/
skoraj nov.
Brane.
Uporabniški avatar
kobraN

Kraj: Murska S.
Zahvalil se je: 375 krat
Prejel zahvalo: 190 krat
Uporabnika povabil: mirkatmir
Število neizkoriščenih povabil: 96

OdgovorNapisal/-a javr » 17 Okt 2020, 20:26

imam Xiaomi Redmi Note 9 Pro ki ima povsod na veliko hvaljen fotoaparat s 4 lečami in prvi občutek je da moj stari LG-H735 z eno lečo dela boljše slike, res pa je tudi da se še nisem lotil branja navodil za uporabo.
___
Uporabniški avatar
javr

Zahvalil se je: 117 krat
Prejel zahvalo: 176 krat
Uporabnika povabil: forest70
Število neizkoriščenih povabil: 38

OdgovorNapisal/-a VolkD » 17 Okt 2020, 20:29

javr je napisal/-a:imam Xiaomi Redmi Note 9 Pro ki ima povsod na veliko hvaljen fotoaparat s 4 lečami in prvi občutek je da moj stari LG-H735 z eno lečo dela boljše slike, res pa je tudi da se še nisem lotil branja navodil za uporabo.
Mislim, da te občutek ne vara.
Več kamer je začel na veliko delati Huawei. Drugi ga posnemajo. Ampak fora ni v številu kamer ampak v sw ki to krmili. Tu se potem zatakne.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

Kraj: Kačiče (Divača)
Zahvalil se je: 9914 krat
Prejel zahvalo: 5515 krat
Uporabnika povabil: Vrtni palček
Število neizkoriščenih povabil: 158

Vrni se na Hardware

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost