Instalacija LOGO Soft Comfort V8.2

Opisani problemi in rešitve v industriji. PLC-ji so prav gotovo tu.

Instalacija LOGO Soft Comfort V8.2

OdgovorNapisal/-a EL84 » 23 Jul 2020, 21:00

Zanima me, če se je kdo že ukvarjal z instalacijo LOGO Soft Comfort V8.2?. Logo uporabljam za hišno avtomatizacijo. Za programiranje sem do sedaj uporabljal LOGO Soft Comfort V4.0, sedaj pa sem nabavil nov LOGO, ki pa zahteva LOGO Soft Comfort V8.2. Program se lahko kupi na DVD, lahko pa narediš download LOGO_V8_2_SP1_ complete.zip (1,3GB) s strani support.industry.siemens.com. Jaz sem to naredil, problem pa je sedaj, da nikjer ne najdem navodil za instalacijo. Vem samo to, da obstaja več variant za različne operacijske sisteme in da je treba ustrezno varianto kopirati na trdi disk.
EL84

Kraj: Škofja Loka
Zahvalil se je: 53 krat
Prejel zahvalo: 51 krat
Uporabnika povabil: gumby
Število neizkoriščenih povabil: 5

Re: Instalacija LOGO Soft Comfort V8.2

OdgovorNapisal/-a Krampus » 23 Jul 2020, 22:06

Ne bo šlo, ker moraš imeti original DVD
S tistim, kar potegneš dol je demo ali pa zahteva original DVD katere od starejših verzij 8.X

Od originalne verzije 5 naprej lahko zadevo tudi nadgrajuješ na 6, 6X, 7, 7X, 8, 8.1, 8.2, 8.2.1

Lahko ti posodim original DVD 8.1
Mogoče bi šlo tudi z ISO, ampak je 8GB

Če si blizu se oglasi
Uporabniški avatar
Krampus

Kraj: Središče ob Dravi
Zahvalil se je: 266 krat
Prejel zahvalo: 141 krat
Uporabnika povabil: VolkD
Število neizkoriščenih povabil: 30

Re: Instalacija LOGO Soft Comfort V8.2

OdgovorNapisal/-a EL84 » 24 Jul 2020, 11:35

Jaz imam original DVD Logo Soft Comfort V4.0. in glede na to, da piše v navodilu: You can upgrade your system from all previous versions to Logo Soft Comfort Version V8.2.1, bi to moralo biti v redu. Za instalacijo je na razpolago več možnosti, jaz sem izbral Windows 32 bit, ker ima računalnik instalirane Windows XP. V file Windows 32 bit sta NoVM in VM file. Oba sta s končnico exe. Če kliknem na enega ali drugega računalnik napiše setuo.exe entry point not found.
EL84

Kraj: Škofja Loka
Zahvalil se je: 53 krat
Prejel zahvalo: 51 krat
Uporabnika povabil: gumby
Število neizkoriščenih povabil: 5

Vrni se na Avtomatizacija v industriji

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost